Kategoriler > Diğer > felicia tavuklu-hamsili yavru kedi maması 12 kg

felicia tavuklu-hamsili yavru kedi maması 12 kg (10/0)

+ artısı
Yavru kedimde 3 ay kadar veterinerimin önerdiği proplan marka kullandım, ara ara isal oluyordu en son iyice arttı, bu mamaya geçtim. Aynı gün isali geçti, 2 aydır kullanıyorum. Kedimin tüyleri gayet parlak. Mamanın kokusu hafif kakolu gibi bence hafif ve iyi. Proplan hiç ağız kokusu yapmıyodu, bunda mamayı yedikten hemen sonra çok hafif ağız kokusı oluyo ve geçiyor. Bence kaliteli, kesinlikle tavsiye ederim.
26.03.2020 11:13:59 - fare
+ artısı
İndirimli olarak aldım yaklaşık 1 yıl kedi yavru vasfından çıkın caya kadar yiyecek hususunda kaliteden ödün vererek veteriner vb sağlık sorunları çıkarmaması için tercih ettim zira kediler insanların pişirdiği güzel kokulu et ve süt ürünlerini severek tüketmesi sonrası insanlarla aynı bünye ve sindirim sistemine sahip olmadıkları için başta mide bağırsak ve böbrek sorunları sonrası ilaç ameliyat şeklinde daha çok masraf gerektiren sorunlar çıkartabiliyorlar. Sonuç olarak fiyat konusunda kaliteden ödün vermeyen ürünler arasında en makul ürün bu gözüküyor bu sebeple herkese tavsiye ederim. En belirgin özelliği sadece damak tadına önem vererek kedinin aşırı tüketmesini hedeflememekle birlikte dışkı davranış tüy koku ve hijyen açısından da olumsuz sonuç oluşturmaması. Son sözüm firma yetkililerine fiyat olarak kaliteyi düşürmeden süprizleriniz olursa çok çok iyi olur emeği geçen herkese teşekkür eder tavsiye ederim. devamını göster devamını gizle
26.03.2020 11:13:59 - lily
+ artısı
Royal Canin'den direkt geçmemize rağmen kedimiz hiçbir sorun yaşamadan yemeye başladı. Bu fiyata piyasadaki en iyi mama olabilir, tüyleri de önceki halinden çok daha güzel.
26.03.2020 11:13:59 - liberty
+ artısı
Kedilerim iştahla yiyor.
26.03.2020 11:13:59 - domatakaşası
+ artısı
İndirimli olarak aldım yaklaşık 1 yıl kedi yavru vasfından çıkın caya kadar yiyecek hususunda kaliteden ödün vererek veteriner vb sağlık sorunları çıkarmaması için tercih ettim zira kediler insanların pişirdiği güzel kokulu et ve süt ürünlerini severek tüketmesi sonrası insanlarla aynı bünye ve sindirim sistemine sahip olmadıkları için başta mide bağırsak ve böbrek sorunları sonrası ilaç ameliyat şeklinde daha çok masraf gerektiren sorunlar çıkartabiliyorlar. Sonuç olarak fiyat konusunda kaliteden ödün vermeyen ürünler arasında en makul ürün bu gözüküyor bu sebeple herkese tavsiye ederim. En belirgin özelliği sadece damak tadına önem vererek kedinin aşırı tüketmesini hedeflememekle birlikte dışkı davranış tüy koku ve hijyen açısından da olumsuz sonuç oluşturmaması. Son sözüm firma yetkililerine fiyat olarak kaliteyi düşürmeden süprizleriniz olursa çok çok iyi olur emeği geçen herkese teşekkür eder tavsiye ederim.
26.03.2020 11:13:59 - Didi
+ artısı
Gayet iyi ve yeni tarihli gönderildi
26.03.2020 10:08:02 - liberty
+ artısı
Paketleme gayet iyiydi ayrıca son tüketim tarihinin de 2021 olması ayrıca memnun etti. Mamanın kendisine gelirsek de daha önce Proplan markasını kullanıyordum fakat 4 tane kedimin olması ve 1-1,5 ayda 12 kg lık mamayı bitirmeleri sonucu marka değiştirmeye karar verdim çünkü Proplan maalesef fiyatları yüksek bir mama. Biraz araştırma sonucu içeriğinin gayet iyi olduğunu ve insanların kedilerinin de mamadan memnun kaldığı ayriyeten herhangi bir olumsuz etki yaratmadığını öğrendikten sonra denemeye karar verdim. Kedilerim gerçekten çok sevdiler ve iştahla tüketiyorlar. Mamanın şeklinin klasik yuvarlak yerine farklı olması da çok daha hoş bana kalırsa. Ayrıca ağır bir kokusu da yok. Sanırım bir sorun olmadığı takdirde artık bu mamayla devam edeceğiz. Tavsiye ederim.
26.03.2020 10:08:02 - sercan
+ artısı
daha öncesinde proplan alıyordum ama fiyatı 2 katı oluyordu, bu mamayı baya beğendi benim kedim, bir kaç ay oldu şimdiye dek herhangi bir sorun yok, maddi olarak ben, tat olarak kedim halimizden menunuz.
26.03.2020 10:08:02 - vampir
+ artısı
Çok başarılı bir ürün. Kedim bayıldı tüylerinede destek oldu.
26.03.2020 10:08:02 - fare
+ artısı
Çok taza ancsk kilitli poşet olda çok daha iyi olur
26.03.2020 10:08:02 - joker