Kategoriler > Tatil / Otel > hilton otel sarıgerme

hilton otel sarıgerme (4/1)

+ artısı
akşam üstü peynir şarap partisi çok güzel,odalardan havuza inmek büyük konfor
25.06.2012 21:49:58 - denizdengeldim
+ artısı
ayrıca otelin havuz kısmı, ve spa olayı da gerçekten görülmeye değer.. biz de müşterilerin gazıyla gitmiştik, abarttıkları kadar var dedik.. bekar erkeklere de tecavüzcü muamelesi yapılmıyor, aynı fiyat ve fırsatlar onlara da sunuluyor.. tavsiyedir bu otel, kesinlikle görülmeli..
25.06.2012 14:47:50 - End.Muh.
+ artısı
çalıştığım firmanın belçikalı müşterileri her yaz bu otele gelirler, başka da bir yere gitmezler.. özellikle çocukları da düşünmüşler, aile boyu rahat edilebilecek bir ortamı var.. hizmeti çok iyi, yemekleri de güzel..
25.06.2012 14:46:47 - End.Muh.
+ artısı
Hilton Sarıgerme otelinde bir hafta tatil yaptım. Çok fazla gürültülü tatil yapmak istemeyenler için kesinlikle öneririm. Otele geldiğim ilk andan itibaren çok samimi ve ilgili çalışanlarla karşılaştım. Gittiğim zaman mayıstı, sezon yeni yeni açılıyordu ama herhangi bir aksaklıkla karşılaşmadım. Son kalacağımız gün hatta supriz yaparak oteldeki en lüx odayı geçebileceğimizi söylediler. Tabi bu fırsatı da kaçırmadım. Sezon başı olmasının bunda etkisi vardı tabi ama yine de güzel bir olaydı. Denizde yüzmeyi sevmiyorsanız, deniz büyüklüğünde havuzları var, ayrıca kapalı havuzları da oldukça büyük, üstü ve yan tarafları olduğu gibi camla kaplı, sıkmıyor sizi. İş toplantılarıda rahatlıkla yapılabilir. Hilton kalitesini kaldığınız süre boyunca hissediyorsunuz.
31.05.2012 15:08:56 - fare