Kategoriler > Tüketici Ürünleri > weewell wmv901 uni viewer pro - hd görüntü kalitesi - uzaktan akıllı telefon/tablet/bilgisayar ile erişim - uzaktan hareket kontr.

weewell wmv901 uni viewer pro - hd görüntü kalitesi - uzaktan akıllı telefon/tablet/bilgisayar ile erişim - uzaktan hareket kontr. (3/1)

+ artısı
Ürün kalitesi ve Servisin gösterdiği ilgi ve alaka çok güzel.
8.10.2019 09:34:52 - liberty
+ artısı
Bir sürü birbirinden güzel özelliği var, her şey süperdi, gelin görün ki telefondan izlemek için android programına gelen yeni güncelleme ile kameranın hiçbir özelliğini kullanamıyorsunuz. Görüntü dahi izleyemiyorsunuz. Kayıt olmanız gerekiyor fakat ne yazık ki kayıt kabul etmiyor. 2 adet kamera almıştım ikisi de çöp oldu. Sakın almayın, telefondan izlemek istemiyordum ben zaten diyorsanız o zaman da bu kadar pahalı bir ürüne ihtiyacınız yok basit bir şey işinizi fazlası ile görür. Programı güncelleyen ekibin yeni bir güncelleme yapması lazım.
8.10.2019 09:34:52 - domatakaşası
+ artısı
Bundan önce bir güvenlik firmasının ev içi kamerasını aldım ve seste sorun yasadıgımdan degıstırmem gerektı. Weewell markasını bildiğimden tercih ettim. 901 firmanın son çıkan urunu. Çalışana kadar aklımda soru işareti vardı ama görüntü ve ses mükemmel. Cep telefonuna indirdiğin uygulamayla kameraları tanımlıyorsun ve istedıgın yone cep telefonundan çevirebılıyorsun. Zoom özellıgı yok ama goruntu cok net gerek olmuyor. Sesi guzel net ıletıyor, sızın konusmanızıda aktarıyor. 32 gb lık hafıza kartıyla 1 hafta goruntu kaydı yapıyor. 3 kamera aldım, kurulumu için ücretsız servıs var ama alt yapıyı hazırlamanız lazım. Ben duvara monte ettım odalarda genıs goruntu ıcın. Wireless ozellıgı var ama kablloluda baglayabılırısınız. Teknık bılgı olarak duvara yuksege monte edınce adaptor kablosu prıze yetişmiyor adaptor kablosuna uzatmak akımda dusmeye sebep oluyor bu sebeple en ıyısi eve kuracagınız kanal sıstemınden elektrık kablosu uzatmak bunuda 3 kamera takıcaksanız tek bır noktaya yerlestırcegjnız 3lü prizden cıkan uzatma prızlerını kabaldan gecırerek yapabılırsınız,ınternetıde eger wıreless ıstemıyorsanız aynı sekılde uzatabılırsıbız. Bu şekilde yaptım boylece ortada cok kablo yıgını gorunmuyor ve ınternette kopukluk olmuyor. (Weewell alman markası dıyenler olmustu aslında fransızmıs bu arada.)
8.10.2019 09:34:52 - vampir